O firmie

Od lat jesteśmy znani z doskonałego serwisu i szerokiego asortymentu produktów spożywczych największych producentów na rynku. Firma Handlowa Marpol istnieje od 1990 roku. Jesteśmy jedną z największych firm zajmujących się dystrybucją artykułów spożywczych na terenie Warszawy i okolic.

Doświadczony zespół

Nasi pracownicy to doświadczeni i solidni fachowcy. Zatrudniamy własnych przedstawicieli handlowych, pracowników transportu i magazynu. Cały nasz personel włącznie z biurem handlowym jest do Państwa dyspozycji. Współpracujemy z przedstawicielami producentów i innych dystrybutorów.

Ugruntowana pozycja rynkowa

Jesteśmy dostosowani swoją wielkością do obsługi regionu. Mamy renomę solidnych partnerów. Nasza pozycja jest ugruntowana, to pozycja solidnego dostawcy dbającego o interesy wszystkich swoich kontrahentów. Obsługujemy wszystkie najpoważniejsze sieci lokalne i stale pracujemy nad powiększeniem grona odbiorców.

Najwyższy poziom obsługi Klientów

Od początku istnienia naszej firmy celem jej było zapewnienie na najwyższym poziomie obsługi naszych klientów. Dbałość o szeroki i atrakcyjny asortyment oraz gwarancja niskich cen zapewniła nam pozycję lidera na rynku mazowieckim. Na dzień dzisiejszy możemy się poszczycić szeroką rzeszą w pełni zadowolonych klientów. Dzięki ścisłej i owocnej współpracy z naszymi dostawcami zapewniamy naszym klientom szeroki wybór promocji , które w sposób znaczący uatrakcyjniają naszą ofertę. Posiadanie własnego transportu pozwala nam na dotarcie do każdego z naszych klientów o każdej porze dnia i nocy. W obecnej chwili jest to przecież nieodzowny element istnienia na rynku.
Skontaktuj się z Nami ►